گفتگو با میلیونر ها

خانه » آموزش » گفتگو با میلیونر ها
زمان : ۲۷ دی ۱۳۹۹ دسته بندی : آموزش
رای دادن به نوشته

لیست پخش گفتگو با میلیونرها :

 

Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.


گفتگو با میلیونر ها فارسی

مجموعه گفتگو با میلیونرها

مجموعه گفتگو با میلیونرها بر مبنای گفتگوهای برنامه رادیویی «مایک لیتمن» تنظیم‌شده است. موضوع اصلی گفتگو با میلیونرها روش‌های رسیدن به موفقیت و ثروت هست.

مایک لیتمن

مجری این برنامه با «۲۰ نفر» از مدیران، کارآفرینان، نویسندگان و سخنرانان مشهور و ثروتمند سؤالاتی درباره روش‌های رسیدن به موفقیت پرسیده و بخش عمده‌ای از سؤالات لیتمن درباره روش‌های دست‌یابی به ثروت بود که در مجموعه حاضر ترجمه و دوبله‌شده است.

کتاب «گفتگو با میلیونرها»

که با هزینه شخصی مایک لیتمن منتشر شد و ۹۰ روز بعد از انتشار در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون قرار گرفت.

لقب مایک لیتمن

مایک لیتمن که لقب ناپلئون هیل قرن ۲۱ را دریافت کرده است کارآفرین، مربیِ موفقیت، سخنران و نویسنده یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون با بیش از ۱۲۰ هزار نسخه است.

**میلیونرهای خودساخته در این مجموعه صوتی ارزشمند همه تجربیات کاربردی و شگفت انگیزشان را با شما در میان میگذارند**

چرا باید این مجموعه منحصربه‌فرد (گفتگو با میلیونرها) را گوش دهید:

این مجموعه شامل تجربیات و نحوه رسیدن به ثروت از زبان ۲۰ میلیونر مطرح جهان بوده که مسیر ثروتمند شدن را برای شما شفاف کرده و رسیدن به موفقیت‌های مالی را برای شما ساده و سریع می‌کند.

مایک لیتمن

در همه مصاحبه‌های گفتگو با میلیونرها، مایک لیتمن با سؤالاتی در حوزه چگونگی رسیدن به ثروت، برنامه رادیویی را پیش می‌برد و راهکارهای عملی از زبان هرکدام از میلیونرها پیشنهاد می‌شود.

هدف واقعی 

هدف واقعی این مجموعه استفاده از تجربیات و روش‌های رسیدن به ثروت از زبان کسانی است که این راه را بارها و بارها رفته‌اند. پس استفاده از این مجموعه به هر شخصی که می‌خواهد مسیر ثروتمند شدن را سریع‌تر و کوتاه‌تر رود توصیه می‌شود.

کلمات کلیدی :

مناسب برای رانندگی و ترافیک تهران , دانلود رایگان نسخه کامل گفتگو با میلیونرها , لیست پخش رایگان , مناسب برای رانندگی و ترافیک تهران , کاملترین نسخه گفتگو با میلیونر ها مناسب برای رانندگی ، گفتگو با میلیونر ها فارسی .

کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها فارسی رایگان

لیست پخش گفتگو با میلیونرها , دانلود رایگان نسخه کامل گفتگو با میلیونرها , لیست پخش گفتگو با میلیونرها , مناسب برای رانندگی و ترافیک و…

دیدگاه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزایش بازدید گوگل رایگان