×

درباره ما

خانه » درباره ما

شرکت فاواگستر نوین آسیا

مجموعه ای پیشرو، در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شروع به فعالیت نموده است. فاواگستر نوین آسیا با استعانت از توان فنی بالا بر پایه ساختار مدیریتی کارآمد و با اتکا بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مهندسان مجرب خود توانسته در زمینه فناوری اطلاعات با تمامی قدرت و هم راستا با تکنولوژی واستاندارد روز دنیا فعالیت نماید و در این زمینه موفقیتهای چشم گیری بدست آورد.

چشم انداز فاواگستر نوین آسیا

شرکت فاواگستر نوین آسیا با استعانت از توان فنی بالا برپایه ساختار مدیریتی کارآمد و با اتکا بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مهندسان مجرب خود و سر لوحه قرار دادن مشتری مداری و رقابت سالم، خدمات ارزنده خود در فناوری اطلاعات و ارتباطات را ارائه می نماید؛ تا به عنوان یک برند معتبر در سطح کشور شناخته شود.

مأموریت فاواگستر نوین آسیا

مأموریت ما برتری در آموزش، مشاوره، طراحی، اجراء و پیاده سازی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات هم راستا با تکنولوژی و استاندارد روز دنیا با بالاترین کیفیت می باشد که منجر به سطح رضایتمندی مشتریان می گردد.همچنین؛ کارآفرینی، اشتغال زایی و بکارگیری نیروهای جوان و متخصص جهت خدمت رسانی به کشور(ایران)، هموطنان عزیزمان و دیگر کشورها جهت پیشبرد اهداف کلان در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

فاواگستر نوین آسیا
افزایش بازدید گوگل رایگان